محل تبلیغات شما

نقاشی های آبرنگ معروفی کهعاشقشان می شوید

نقاشی های آبرنگ توسطهنرمندان معروف و مربیان مشهور برای آثار نقاشانی که در زمان انتشار به کار خودرسیده بودند، در اینجا 25 نقاشی آبرنگ از 25 هنرمند با استعداد است. آماده باشیدکه الهام بخش باشد تا قلموی خود را بچرخانید و شروع به نقاشی کنید.

1-Bideford توسط فرانک وب

هنگامی که فرانک وب در محلکار می کند، او چشم انداز را بازنویسی می کند و با آنچه که می بیند با ویژگی هاییکه در نقاشی ها مهم است را می آورد.

"به طور کلی، من استفاده ازرنگ های شدید، بدون ارجاعی به رنگ محلی که کاملا خودسرانه هستند را دوستدارم" Webb  می گوید. "اما برایمن، شکل ها مهمترین عنصر هستند. اشکال خوب باید ایجاد شود. آنها نمی توانند کپیشوند. "

2 October Russet توسطتونی کوچ

برای رنگ آمیزی ورقه هایپاییزی، مانند آنچه که در ماه اکتبر دیده می شود، Tony Souch به انواع رنگ های گرم - ازقرمز تا زرد / سبز متوصل می شود. رنگ هایش را روشن نگه می دارد و رنگ های تکمیلیرا در کنار هم قرار می دهد. اما، کوچ مکمل ها را مخلوط نمی کند، که ممکن است یکخاکستری خفیف ایجاد کند.

3- Koi 98, No. 1  توسط  Cheng-KeeChe

نقاشی Watermedia مانند چنگ کیه چی Koi98، شماره 1 به شکل یک انتزاع بصری به زندگی می آیند. آنها با شگفتیها و اتفاقات تصادفی که نقاشی مرطوب را مشخص می کنند پر می شوند.

رنگ ها ترکیب می شوند وقوانین خود را دنبال می کنند و رنگ مجاز است که برای خود کار کند. پس از آن،فرایند نقاشی به یک مرحله آگاهانه و ساختار یافته تبدیل می شود.

4  Lily Sleeping توسط  MaryWhyte

در لیلی خواب، هدف مریوایت، این بود که نه تنها کیفیت نور را بر چهره اش، بلکه همچنین احساس گرما وایمنی، و جذابیت نگاه و احساس رویای کودک را ایجاد کند.

"برای نشان دادن الگوی تخت،من قلم رنگ را گذاشتم و سپس در مکان هایی با بسته بندی پلاستیکی پیچ خورده ضربهزدم" وایت توضیح می دهد. "برای ایجاد یک اثر متعالی و غافلگیرانه، منقطعه ای از نخ را به پس زمینه انداختم و همچنین قطعاتی از حوله کاغذی که به شکلهای برگهایی بریده بودم".

5شستشو توسط Milford Zornes

بر اساس MilfordZornes (2008-2008)، خطوط  مهمترین عنصر گرافیکی دریک نقاشی است و سپس ارزش و بعد رنگ است. در حین نقاشی، او به لحاظ ذهنی پیشرفت یکخط را به چهار روش تشخیص داد: افقی، عمودی، زاویه ای و منحنی.

Zornes گفت: "وقتی درخت نقاشی می کنم.""من به خودم فکر می کنم،" خوب، ازعمق از زمین برای اولین تنه. متوقف شو.منحنی به شاخه ها. برای شاخه های کوچکتر به یک زاویه رانده شو. توقف.'"

6ضعف یا Tenuousness توسطخوزه آپازا

ارزش تیرگی در این هنرمندمکزیکی، خوزه آپازا، متولد پرو، منعکس کننده حالت مراقبه شخص است. او می گوید:"هر انسان خلاصه ای از عقل عمومی است." "مردم خجالتی بزرگترینمعلمان من هستند و نفوذ زیادی بر من اعمال کرده اند."

7کامارا د لوبوس، Madeira،پرتغال توسط یوجین Chisnicean

مولانا یوجین Chisnicean نقاشی Camarade Lobos، Madeira، یک جزیره در اقیانوس اطلس به نامMadeira.کشید.

"آن یک دنیای متفاوت بود،بر خلاف هر جایی که من تا کنون بوده ام،" Chisnicean به یاد می آورد."صحنه همه چیزهایی را داشت که من نیاز به نقاشی داشتم: کوه ها، خانه ها، قایقها، مردم. من سعی کردم همه عناصر را به صورت طبیعی ترکیب کرده و هماهنگی بین شکلها ایجاد کنم. "

8ملیت پل جکسون

پل جکسون در حالی که درعرشه مشاهدۀ ساختمان دولت امپراتوری ایستاده ، برای نقاشی بزرگ خود Tapestry عکس های مرجع خود را گرفته است.

جکسون می گوید: "عکسها در غروب خورشید گرفته شده اند، اما آنها اجازه دادند من از تمام ساختمان هاپیگیری کنم." "این واقعیت عکاسی نیست. همه چیز در این نقاشی - همهاحساسات من و خاطرات شهر نیویورک است. "

9آهنگ باد توسط یوزف رافعل

موضوع باد آهنگ باد هنرمندجوزف رافائل باغ او است. برای هنرمند، این باغ یک منبع ثابت الهام است.

.10 Foxy Lady II توسط Frederick C. Graff

هنری فردریک سی. گرافمعتقد است که هنر او برای فراتر رفتن از سادگی ضبط واقعیت ها بسیار مهم است. وبرای انتقال آنچه که او در یک روش "بدون محدودیت اما در کنترل متوسط" میبیند.

برای مثال، در Foxy Lady II، مجموعه آرایه ای از هواپیماها در پیش زمینه، لوازم جانبی یک قایقدار را بدون توضیح دقیق آن نشان می دهد. "به همین ترتیب، توده های سبز مایلبه سبز در پس زمینه تصور یک جنگل از درختان کاج را می دهد."

نقاشان معروف آبرنگ بخش 1

مینیمالیسم یا ساده گرایی

روش ها و تکنیک های آبرنگ | استفاده از ابزارهای مختلف برای کار با آبرنگ

یک ,نقاشی ,ها ,های ,رنگ ,ایجاد ,می دهد ,که در ,آنچه که ,را به ,ای از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Terry's life Darrell's notes Tony's site Tyson's game Gladys's info عاشقان حسینی ثارالله Julian's blog معماران سازه فضایی | سازه فضاکار امپراطوری گوگوریو